יום שישי, 24 ספטמבר 2021, 03:47  הפוך לדף הבית   הוסף למעודפים   שלח לחבר   RSS 

קידום אורגני בגוגל


מאת: צוות חגורה שחורה
פורסם: 27/5/2020

בעידן האינטרנט, הקמת אתר נראית מתבקשת ואפילו מובנת מאליה, אלא שיש אינספור אתרים שמתחרים על תשומת הלב של הגולשים הפוטנציאליים.
האתגר הגדול ביותר של אתר הוא להגיע למקומות הראשונים במנוע החיפוש הפופולארי ביותר בעולם, גוגל, בהתאם למילות חיפוש מוגדרות של הגולשים.

כאן בדיוק אנחנו נכנסים לתחום החיוני של קידום אורגני בגוגל, הידוע בתור SEO (Search Engine Optimization).

אתם מוזמנים לקרוא ולהבין שפשוט אי אפשר שלא לפעול למען הקידום של האתר שלכם בדרך זו, במיוחד אם אתם בעלי עסקים בצפון שמעוניינים למנף את העסק שלהם.

מהו קידום אורגני?

מטרת העל של קידום אורגני היא לקדם את המיקום של אתר מסוים בתוצאות החיפוש בהתאם למילות מפתח הקשורות אליו:

יעידו על חשיבות הקידום האורגני אינספור מחקרים, שהצביעו על כך שגולשים נכנסים רק לאתרים המופיעים אצלם ראשונים בתוצאות החיפוש.

שימו לב שבניגוד לקידום הממומן, אתרים המקודמים אורגנית יופיעו כחלק מהתוצאות ה"טבעיות" של החיפוש, מה שמקנה להם מידה גבוהה של אמינות ביחס לאתרים המופיעים תחת הפרסום הממומן.

בנוסף לכך, בעבודת קידום אורגני נדרשת לא מעט עבודה למשך פרקי זמן ארוכים יחסית – זאת להבדיל מקידום ממומן, בו האתר לא יופיע כלל בראש תוצאות החיפוש אחרי שיופסק התשלום לגוגל, ומכאן שהקידום הוא לרוב לפרקי זמן קצרים מאד.

קצרה היריעה מלהתייחס כאן באריכות לכל השיטות שבהן משתמשים מקדמי אתרים לצורך הגשמת המטרה של הקידום האורגני.

בין היתר מדובר כאן באופטימיזציה של האתר (הן בהגדרות שלו והן ברמת התוכן), בכתיבת עמודי תוכן שמקשרים לאתר ושמופיעים במקומות שונים ברשת (אתרי חדשות, אתרי מאמרים, בלוגים, רשתות חברתיות), בהקפדה על תוכן איכותי, בהקמת אתרי חיזוק חיצוניים, בבחירה נכונה של מילות מפתח וכיוצא באלה.

בניית אתרים כפרמטר לקידום אורגני

לא כולם יודעים זאת, אך לבניית האתר יש השפעה ישירה על הקידום שלו. צריך לקחת בחשבון האם האתר נגיש מהסלולר, האם הוא מהיר, האם נוכל לבצע בו שינויים ולהוסיף תמונות - ואילו רק חלק מהדברים ההכרחיים שנדרשים על מנת לבנות אתר שיקודם.
לפי דעתי, עסק אשר ירכוש את שירותיו של אדם אשר נחשב מקצוען בתחום קידום אורגני בצפון יזכה למינוף אדיר באמצעות יצירת מאגר לקוחות שלם מנוע החיפוש מכיוון שאין הרבה עסקים שמקדמים את האתר שלהם עם בעל מקצוע.

המפתח להצלחה: פנייה למקדם אתרים

מקדם אתרים מקצועי הוא האדם שייקח על עצמו את משימת ההצעדה של האתר שלכם למקומות הראשונים בגוגל.

מקדם האתרים יידע מה לעשות כדי להגיע למקומות הגבוהים ביותר תוך פרק זמן קצר יחסית. עם זאת, חשוב לזכור שאין בתחום הזה פתרונות קסם, ושאין דבר מובטח, משום שהמיקום של האתר תלוי גם במה שעושים המתחרים שלו.

חודשים ארוכים של עבודה הם בגדר חובה ברוב המקרים, וכך גם פעולות שונות שיבטיחו שימור של האתר במקומות הגבוהים.

מכיוון שהליווי של מקדם האתרים צריך להיות מקיף, חשוב לשים לב לזמינות שלו. איש מקצוע המציע קידום אורגני בצפון, למשל, הוא הפתרון האופטימלי לאנשים המתגוררים או מנהלים את העסק שלהם באזור זה. מומלץ בכל מקרה לבנות תכנית קידום אתרים מלאה, לבצע בקרה על קצב ההתקדמות ולשפר את כל מה שמצריך שיפור.

חשוב לציין,שבעל עסק שקורא את מאמר זה בטח חושב שמדוברים בסכומים גבוהים מאשר הוא יכול להרשות לעצמו,אז תרשו לי לתקן אותכם ואומר לכם שלא אצלי,הקידום שלי הכי אטרקטיבי באזור הצפון,ואם תשכרו את שירותיי אתם תראו תוצאות .

כניסת משתמש
אימייל
סיסמא
שכחת סיסמא?